Milé pacientky

Vítame Vás na stránke gynekologických ambulancií Feminatal, ktoré sídlia v Dúbravke a v Petržalke. Našim cieľom je pomôcť Vám – našim pacientkám. Poskytujeme komplexnú liečebno – preventívnu starostlivosť v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Operačné výkony vykonávame vo viacerých nemocniciach a v centre jednodňovej chirurgie.

 

O nás

Centrum Feminatal som založil v roku 2013. V moderných a zrekonštruovaných priestoroch Vám spolu s mojím tímom ponúkam komplexnú, špecializovanú starostlivosť v odbore gynekológia-pôrodníctvo. Vďaka Vašej podpore a stúpajúcemu nárastu pacientiek som sa rozhodol rozšíriť pôsobnosť v roku 2015 do dvoch ambulancií. Mojim cieľom je realizovať víziu, ktorej verím, že bude prospešná a prijatá práve Vami - našimi pacientkami.

Naše ambulancie

Registrácia Novej pacientky

Ak sme Vás oslovili, radi Vás privítame v jednej z našich ambulancií. K registrácii u nás potrebujeme vyradenku, ktorú si môžete stiahnuť. Po doručení Vášmu bývalému gynekológovi si prosím následne overte u nás v ambulanciách, či nám bola Vaša karta doručená. Následne sa môžete telefonicky objednať na vyšetrenie.

Pacientky,

ktoré nie sú poistené ošetríme po dohode na priamu platbu podľa aktuálneho cenníka dostupného v ambulancii.

Prijímame
pacientky
staršie ako
15 rokov

Z nášho eshopu