Masáž bábätka IAIM

Naučte sa správnu techniku masáže bábätka pod vedením MUDr. Miroslavy Palonder Sopkovej

Cieľom workshopu je naučiť mamičku správnu techniku kojeneckých masáží .Masáže bábätiek IAIM sú veľmi účinným prostriedkom  v podpore vytvárania vzájomnej  väzby medzi rodičmi a deťmi, učia empatii, láske a tolerancii.

Benefity masáže pre bábätko:

  • podporujú správny psychomotorický vývoj
  • podporujú obehový, hormonálny, lymfatický, nervový a imunitný systém
  • pomáhajú deťom sa uvoľniť, ukľudniť sa pred spánkom
  • normalizujú svalové napätie

Kurz je vedený interaktívnou formou, má teoretickú aj praktickú časť. Mamičky budú masírovať vlastné bábätko pod vedením lektorky. V prípade, keď dieťa nebude spolupracovať, budú mať k dispozícii inštruktážne bábiky.
Na kurz je potrebné si priniesť malú deku a jednorázovú podložku pod dieťa.

Workshopom Vás bude sprevádzať MUDr. Miroslava Palonder Sopková, detská a novorodenecká lekárka, inštruktorka kurzov kojeneckých masáží IAIM.

MUDr. Miroslava Palonder Sopková vyštudovala lekársku fakultu na UPJŠ v Košiciach. Po atestácii zo všeobecnej pediatrie pokračovala v špecializačnom štúdiu a atestácii z neonatológie. Po skončení školy pracovala na pôrodnici a aj na jednotke intenzívnej starostlivosti pre novorodencov. Dodnes pracuje ako novorodenecká lekárka v Bratislave.

Absolvovala viacero odborných stáži v Salzburgu, Philadelphii, Grazi a takisto aj školení.

Aktívne sa venuje poradenstvu pre mamičky a budúce mamičky, spolupracuje s portálom promama.sk pri príprave odborných článkov a s portálom mamaclass.sk ako lektorka vzdelávacieho procesu pre budúce mamičky.

Termín: 3 x 50 minút, začiatok 27.9.2022 o 16:00 hod
Cena: 45 EUR

Objednať teraz
masaz

Centrum