Masáž bábätka IAIM – WS pod vedením MUDr. Miroslavy Palonder Sopkovej

Naučte sa správnu techniku masáže bábätka v príjemnom prostredí nášho Centra

Cieľom workshopu je naučiť mamičku správnu techniku kojeneckých masáží .Masáže bábätiek IAIM sú veľmi účinným prostriedkom  v podpore vytvárania vzájomnej  väzby medzi rodičmi a deťmi, učia empatii, láske a tolerancii.

Benefity masáže pre bábätko:

  • podporujú správny psychomotorický vývoj
  • podporujú obehový, hormonálny, lymfatický, nervový a imunitný systém
  • pomáhajú deťom sa uvoľniť, ukľudniť sa pred spánkom
  • normalizujú svalové napätie

Kurz je vedený interaktívnou formou, má teoretickú aj praktickú časť. Mamičky budú masírovať vlastné bábätko pod vedením lektorky. V prípade, keď dieťa nebude spolupracovať, budú mať k dispozícii inštruktážne bábiky.
Na kurz je potrebné si priniesť malú deku a jednorázovú podložku pod dieťa.

Workshopom Vás bude sprevádzať MUDr. Miroslava Palonder Sopková, detská a novorodenecká lekárka, inštruktorka kurzov kojeneckých masáží IAIM.

MUDr. Miroslava Palonder Sopková vyštudovala lekársku fakultu na UPJŠ v Košiciach. Po atestácii zo všeobecnej pediatrie pokračovala v špecializačnom štúdiu a atestácii z neonatológie. Po skončení školy pracovala na pôrodnici a aj na jednotke intenzívnej starostlivosti pre novorodencov. Dodnes pracuje ako novorodenecká lekárka v Bratislave.

Absolvovala viacero odborných stáži v Salzburgu, Philadelphii, Grazi a takisto aj školení.

Aktívne sa venuje poradenstvu pre mamičky a budúce mamičky, spolupracuje s portálom promama.sk pri príprave odborných článkov a s portálom mamaclass.sk ako lektorka vzdelávacieho procesu pre budúce mamičky.

Termín: 3 x 50 minút, začiatok 14.6.2022 o 16:00 hod
Cena: 45 EUR

Objednať teraz
masaz

Centrum