Príprava na materstvo a šestonedelie

Pripravte sa v príjemnom prostredí s psychologičkou na nové obdobie s dieťatkom, naučte sa správne reagovať v jednotlivých situáciach, tak aby ste sa necítili osamelo a nepochopene.

Ako zvládnuť prvé chvíle s dieťatkom? Ako sa vyrovnať s rôznymi pocitmi? Nekonečná únava, láska, obavy, neistota, radosť..šestonedelie je obdobím zmeny. Prišlo na svet naše dlho očakávané bábätko a začína sa kolotoč emócií a zmien – nová etapa, ktorú skutočne spoznávame až keď ju zažívame. Každé bábätko je iné, každý z nás to celé inak prežíva, reagujeme rôzne na nové situácie, máme iné podmienky. A predsa máme jedno spoločné – obdobie po narodení dieťatka je náročné. Mať veľa a rôznych pocitov ohľadom rodičovstva je v poriadku a úplne bežné. Niektoré momenty si užívame a sme šťastní, no často sme aj zúfalí.

Počas workshopu sa budeme venovať najmä nasledovným témam:

  • príprava na šestonedelie
  • šestonedelie – obdobie zmeny
  • prežívanie emócií
  • čas pre mamu

Cieľom nášho workshopu je v príjemnom prostredí ponúknuť budúcim mamičkám psychologickú podporu, naučiť sa správne reagovať v jednotlivých situáciach tak, aby sa žena necítila v tomto období osamotená a nepochopená.
Workshop bude viesť psychologička a mama dvoch chlapcov Mgr. Janka Gerberová, PhD.

Psychológiu vyštudovala na Filozofickej fakulte UK v Bratislave a neskôr absolvovala doktorandské štúdium na Fakulte psychológie Paneurópskej vysokej školy. Po skončení školy pracovala v poradni (Centrum pedagogicko-psychologickeho poradenstva a prevencie, Ba IV), kde sa venovala skupinovej prevencii na školách, ale tiež individuálnej práci s klientami – deťmi a ich rodičmi. Neskôr pracovala ako školský psychológ priamo na škole (Cambridge International School). Aktuálne sa zúčastňuje psychoterapeutického výcviku v KIP (katatýmna imaginatívna psychoterapia).

Dátum: 17.10.2022 o 16:30 – 18:30 hod
Cena: 25 EUR

Objednať teraz
Feminatal_ilustrac_produkt

Centrum