Masážny olej na oblasť hrádze

18.90

Obsah: 60ml

 

Obsahuje mandľový, konopný a bio slnečninový olej, ako aj zmes éterických olejov, ktoré zvláčňujú, zlepšujú prekrvenie a upokojujú.

20 na sklade

Katalógové číslo: 6 Kategórie: ,

Popis

Masážny olej je na podporu uvoľnenia a zlepšenia poddajnosti a elasticity pokožky v oblasti hrádze (perineum – oblasť medzi konečníkom a pošvovým vchodom) a na zvýšenie predpokladu pôrodu bez nutnosti nástrihu.

Obsahuje slnečnicový, mandľový a konopný olej, ako aj zmes éterických olejov, ktoré zvláčňujú, zlepšujú prekrvenie a upokojujú.

Oblasť hrádze masírujte pravidelne od 34. týždňa tehotenstva. Dosiahnete tým zlepšenie elastických vlastností hrádze a znížite riziko natrhnutia i nástrihu. Hrádza bude lepšie pripravená na rozpínanie sa počas pôrodu.

Aplikácia:

Zvoľte pohodlnú polohu a masáž aplikujte s vyprázdneným močovým mechúrom. Naneste primerané množstvo výrobku na dva prsty, zaveďte palec asi 2 cm do pošvy a túto oblasť jemne rozťahujte smerom ku konečníku. Súčasne prstami masírujte ľahkým tlakom oblasť hrádze zvonka po dobu 3 až 5 minút. Tkanivo hrádze masírujeme od 34. týždňa tehotenstva. Pri sklone k predčasným kontrakciám sa masáž hrádze neodporúča.

Určené na každodenné vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívajte na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí.

Pred prvým použitím uskutočnite test znášanlivosti výrobku jeho aplikáciou na zápästie. Ak sa po 24 h prejaví nežiaduca kožná reakcia, pokožku umyte vlažnou vodou a výrobok nepoužívajte. V prípade vážnejších prejavov vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus, Dulcis Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Pelargonium Graveolens Flower Extract, Hypericum Perforatum Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Commiphora Myrrha Extract, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Masážny olej na oblasť hrádze”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *