Ak objednáte za 40.00, máte dopravu zdarma!

Aktívna žena – Program

(3 recenzie zákazníkov)

97.00

Program je určený pre každú ženu, bez vekového obmedzenia, ktorá sa chce cítiť zdravo a fit.

Termín

30.09.2020 o 19:00

Program obsahuje 6 x 50 min konzultácie a cvičenie s fyzioterapeutkou. Kurz otvárame 30.9.2020 o 19:00 hod. Kurz bude prebiehať 6 týždňov po sebe, každú stredu o 19:00 hod. V prípade zmeny, v súvislosti s COVID-19 Vás budeme včas informovať.

Konzultácie a cvičenia s fyzioterapeutkou

Chcete byť krásna a fit?
Príďte si s nami zacvičiť, zrelaxovať a uvoľniť sa.

Ponúkame Vám komplexnú starostlivosť o vaše telo. Posilňujeme jednotlivé svalové skupiny, zlepšujeme pohyblivosť kĺbov, učíme sa kvalitnému bráničnému dýchaniu, nacvičujeme rovnováhu, stabilitu a správne držanie tela, skvalitňujeme súhru brušných svalov, bránice a svalov panvového dna, venujeme sa chrbtici, šiji, krížovej oblasti a mnohým iným témam. Podľa potreby používame fitlopty, ľahké činky, overball, expandery a balančné plošiny.

Ukončujeme jemným strečingom sprevádzaným pokojným, hlbokým dýchaním a celkovým telesným a duševným uvoľnením.

Zažijete kopec zábavy a super atmosféru pri skupinových cvičeniach.

3 recenzie k Aktívna žena – Program

  1. Monika

    Dlhodobo ma trapila chrbtica, bolest sa stupnovala. Fyzioterapeutka Natalia ma naucila ako spravne dychat,posilnit chrbat a aj panvove dno. Priestory su nove,na styl wellness,skupinka mala,bol to pre mna uzasny relax.

  2. Zuzka

    Bolo to spojenie prijemneho s uzitocnym,naucila som sa spravne dychat,precvicit panvove dno a riesili sme aj moju diastazu.. Super,odporucam..

  3. Silvia

    Kurz prebehol nad moje ocakavania. Aj ked ide o skupinove cvicenie, pristup fyzioterapeutky bol ku kazdej klientke individualny. Mne kurz pomohol po porode s diastazou, spevnit panvove dno a naucila som sa ako zrelaxovat pretazeny chrbat. Odporucam kazdej slecne/dame 🙂

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie: ,