Ak objednáte za 40,00 , máte dopravu zdarma!

Detský masážny olej

9,50 

Detský masážny olej je určený na dennú potrebu. Je čisto prírodný, obsahuje mandľový olej, ktorý je ideálny na citlivú detskú pokožku. Je vhodný na použite pre bábätká už pár dní po narodení. Ochraňuje detskú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi, zanecháva ju vláčnu, neupcháva póry a neobsahuje arómu.

Obsah: 60ml

Na sklade už iba 4

Detský masážny olej je určený na dennú potrebu. Je čisto prírodný, obsahuje mandľový olej, ktorý je ideálny na citlivú detskú pokožku.

Je vhodný na použite pre bábätká už pár dní po narodení. Ideálne po kúpaní sa olej aplikuje na pokožku a jemne masíruje. Ochraňuje detskú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi, zanecháva ju vláčnu, neupcháva póry a neobsahuje arómu.

Aplikácia

Naneste na detskú pokožku a jemnými pohybmi masírujte.

Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h.

Zloženie

Prunus Amygdalus Dulcis Seed Oil

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Detský masážny olej”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Katalógové číslo: 6-1 Kategórie: , ,