Ak objednáte za 40,00 , máte dopravu zdarma!

Masážny olej na oblasť hrádze

(2 recenzie zákazníkov)

18,90 

Masážny olej je na podporu uvoľnenia a zlepšenia poddajnosti a elasticity pokožky v oblasti hrádze a na zvýšenie predpokladu pôrodu bez nutnosti nástrihu.
Obsahuje mandľový, konopný a bio slnečninový olej, ako aj zmes éterických olejov, ktoré zvláčňujú, zlepšujú prekrvenie a upokojujú.
Obsah: 60ml

Na sklade

Masážny olej je na podporu uvoľnenia a zlepšenia poddajnosti a elasticity pokožky v oblasti hrádze (perineum – oblasť medzi konečníkom a pošvovým vchodom) a na zvýšenie predpokladu pôrodu bez nutnosti nástrihu.

Obsahuje slnečnicový, mandľový a konopný olej, ako aj zmes éterických olejov, ktoré zvláčňujú, zlepšujú prekrvenie a upokojujú.

Oblasť hrádze masírujte pravidelne od 34. týždňa tehotenstva. Dosiahnete tým zlepšenie elastických vlastností hrádze a znížite riziko natrhnutia i nástrihu. Hrádza bude lepšie pripravená na rozpínanie sa počas pôrodu.

Aplikácia

Zvoľte pohodlnú polohu a masáž aplikujte s vyprázdneným močovým mechúrom. Naneste primerané množstvo výrobku na dva prsty, zaveďte palec asi 2 cm do pošvy a túto oblasť jemne rozťahujte smerom ku konečníku. Súčasne prstami masírujte ľahkým tlakom oblasť hrádze zvonka po dobu 3 až 5 minút. Tkanivo hrádze masírujeme od 34. týždňa tehotenstva. Pri sklone k predčasným kontrakciám sa masáž hrádze neodporúča.

Určené na každodenné vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívajte na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí.

Pred prvým použitím uskutočnite test znášanlivosti výrobku jeho aplikáciou na zápästie. Ak sa po 24 h prejaví nežiaduca kožná reakcia, pokožku umyte vlažnou vodou a výrobok nepoužívajte. V prípade vážnejších prejavov vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie

Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus, Dulcis Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Pelargonium Graveolens Flower Extract, Hypericum Perforatum Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Commiphora Myrrha Extract, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene

2 recenzie k Masážny olej na oblasť hrádze

  1. Lucia

    Pouzivala som ho pred porodom, neviem ci to bolo olejcekom, ale nastastie som nemusela byt nastrihnuta.

  2. Janka

    Olej je cisto prirodny – pre mna dolezite, ziadna umelina, objenavka bola rychlo vybavena, balenie v skle co je pre mna tiez dolezite.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Katalógové číslo: 6 Kategórie: , ,