Ak objednáte za 40,00 , máte dopravu zdarma!

BALET – pokročilí s profesionálnou baletkou Miškou

(2 recenzie zákazníkov)

50,00 

Kurz baletu prebieha v malej skupinke (max 5 osôb + lektorka). 5 týždňový kurz (5 x 50 min.) 

Kurz začína: 2.11.2023 o 18:10 hod (2.11., 9.11., 16.11., 23.11. a 30.11.2023)

Bratislava – Dúbravka, Martina Granca

Kurz začína: 2.11.2023 o 18:10 hod (2.11., 9.11., 16.11., 23.11. a 30.11.2023)

Na sklade už iba 1

Kurz Feminatal BALET s baletkou Miškou

Centrum Feminatal+ Vám ponúka kurzy Baletu s profesionálnou baletkou Miškou, kde si posilníte vnútorný stabilizačný systém, zlepšíte držanie tela, vyformujete postavu za sprievodu klasickej hudby.

Jednoduché cviky klasického tanca Vám pomôžu zlepšiť koordináciu, silu, vytrvalosť a flexibilitu.

Benefity:

 • aktivácia vnútorného stabilizačného svalstva
 • zlepšenie držania tela
 • formovanie postavy
 • výborný relax
 • hlavne dobrú náladu počas celého cvičenia

Kurz baletu bude viesť profesionálna baletka Mgr. Michaela Biskupič, DiS.art, ktorá vyštudovala Tanečné konzervatórium Evy Janczovej v Bratislave v odbore klasický tanec. Účinkovala v predstaveniach baletu SND, činohre Divadla Pavla Orságha Hviezdoslava, projektoch divadla Aréna a pôsobila ako členka divadla Bralen.

Ak ste vždy obdivovali baletky, ponúkame Vám možnosť začať s baletom alebo sa v ňom zdokonaliť bez obmedzenia veku. Cvičenie prebieha v malej skupinke (max 5 osôb + baletka).

 

 

 

2 recenzie k BALET – pokročilí s profesionálnou baletkou Miškou

 1. Jana

  Velmi rada chodim na balet s Miskou, hodiny su aj zabavne, aj si spravne zamakame. Paci sa mi hudba aku Miska vybera, pekne vysvetli ked je nejaky prvok novy, vie prisposobit tempo aj narocnost poziadavkam skupiny. Vzdy si prijemne zacvicim a tesim sa na dalsiu hodinu 🙂 odporucam vsetkym, ktorym sa balet paci

 2. Ivana

  Balet je moja srdcovka. Ako malej sa mi nepodarilo naň chodiť a o to viac sa teším tomuto kurzu s niekym, ,,od fachu“. Už len prevedenie krokov od Mišky je pre mňa motiváciou a inšpiráciou sa zlepšovať. Na hodine je uvoľnená atmosféra a max.4 účastníci, čo je dobré, kvôli individuálejšiemu prístupu. Konečne tiez na tréningoch hrá baletná hudba a človek si oddýchne po celom dni. Nerozmýšľa, iba si užíva tréning, no aj si posilní držanie tela. 😊 Odporúčam. Je to super!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie: