Plazmaterapia Estetika - tvár, krk, dekolt

Plazmaterapia je ošetrenie jednotlivých partií (tvár, krk, dekolt) prostredníctvom vlastnej plazmy, získanej z krvi. Terapia prebieha pomocou rastových faktorov z krvných doštičiek, ktoré stimulujú tvorbu vlastného kolagénu, kyseliny hyalurónovej a elastínu.

Výhodou tejto terapie je, že telo neprijíma cudzie látky a tak nehrozí infekcia, alergická reakcia alebo iná komplikácia. Je vhodná pre každý typ pletiv každom veku. Omladzuje pokožku (zjemňuje vrásky), navráti jej pružnosť, hydratáciu a dodá potrebnú výživu. 

Priebeh ošetrenia:

Celkový čas ošetrenia je závislý od veľkosti partie, ktorá sa ošetruje (35 – 40 minút). Pred samotným ošetrením nanesie lekár na ošetrovanú oblasť anestetický krém, ktorý znecitlivie pokožku. Následne sa odoberie krv, ktorá sa odstredí v špeciálnej centrifúge. Získaná plazma sa prostredníctvom tenkých ihličiek aplikuje do podkožia. Viditeľné výsledky ošetrenia sa dostavia do cca 3 týždňov od ošetrenia. Bezprostredne po ošetrení sa môžu objaviť drobné škvrny, modrinky, ktoré ale postupne vymiznú.

Pre dosiahnutie želaného efektu sa odporúča absolvovať ošetrenie 3 x v 1. mesačnom intervale.

35 – 40 min
aplikácia anestetického krému
Kontraindikácie:

Ošetrenie sa nemôže realizovať v prípade akútnej infekcie pokožky, alebo v aktívnej fáze akné.  

akútna infekcia pokožky
aktívne akné
Cena:

Plazmaterapia od 190 EUR

Plazmaterapia s kyselinou hyalurónovou od 280 EUR

V prípade záujmu sa objednajte na konzultáciu

Cenník za služby je dostupný v ambulancii, alebo na vyžiadanie na adrese: info@feminatalplus.sk