O nás

Feminatal+

Odbornú starostlivosť Vám prinášame už 9 rokov

Spoločnosť Feminatal sme založili v roku 2013. V moderných a zrekonštruovaných priestoroch Vám s tímom špecialistov ponúkame komplexnú, špecializovanú starostlivosť v odbore gynekológia-pôrodníctvo. Vďaka Vašej podpore a stúpajúcemu nárastu pacientok sme sa rozhodli rozšíriť pôsobnosť v roku 2015 do dvoch ambulancií. Naším cieľom je realizovať víziu, ktorej veríme, že bude prospešná a prijatá práve Vami – našimi pacientkami.

Na základe skúseností si dovolíme tvrdiť, že veľa ženských ochorení je psycho-somatických. Preto vypočutie Vašich problémov a akceptácia Vašej osobnosti je pre nás, ako odborníkov, kľúčová.

Našou ambíciou je postupne rozširovať služby a ponúknuť Vám komplexnú starostlivosť.

MuDr. Andrej Karkalík

Mudr. Andrej Karkalík, PhD.

Odborný garant

Štúdium Lekárskej fakulty Univerzity Komenského som absolvoval v roku 2000. Atestoval som v roku 2008 v odbore Gynekológia a pôrodníctvo. V roku 2021 som získal nadstavbovú atestáciu v odbore Ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve. Pôsobil som na viacerých pracoviskách doma i v zahraničí. 1 a 1⁄2 roka som pracoval v Afrike v rámci programu Prof. Krčméryho. Počas mojej odbornej pôsobnosti som absolvoval viacero školení a kongresov v Poľsku, Grécku, Českej Republike, Taliansku zameraných na 3D/4D ultrazvuk, diagnostika vývojových defektov srdca, maternofetálnu medicínu. 

Mojim cieľom je priniesť pacientkam nadštandardný, vysokoodborný a najmä ľudský prístup, preto som v roku 2013 založil centrum Feminatal.

Vážený kolektív ambulancie Feminatal+ Petržalka,
pozdravujeme spod Tatier, kde sa 08.02.2023 v Nemocnici Poprad narodila naša dcerka s pôrodnými mierami 4060 g a 45 cm.
Týmto sa Vám chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za sprevádzanie celým tehotenstvom, ktoré sa v mojom prípade konečne skončilo úspešne, a to najmä vďaka profesionálnej, odbornej a psychickej podpore pána doktora Totku, pána doktora Karkalíka a neskutočnej opore v pani sestričke Beláňovej.
Už teraz sa teším na opätovnú návštevu ambulancie?.

Danka

Predpôrodný kurz v centre Feminatal sme absolvovali spolu s manželom a pre mňa, ako prvorodičku to bola výborná voľba. Dostali sme mnoho praktických a konkrétnych rád od milej odborníčky. Nebolo to len o samotnom pôrode, ale aj o problémoch, ktoré nastanú po ňom, kojení, starostlivosti o bábätko po pôrode a tiež o tom, aká dôležitá je účasť partnera v tomto období. Ďakujeme za príjemne a užitočne strávený čas.

Simona

Super, odporúčam. Po pôrode som sa bála hneď začať aktívne cvičit vo fitku, tak som začala v tomto kurze s fyzioterapeutkou, mám pocit, že sa moje telo rýchlejšie zregenerovala a spevnilo..

Mama Fit – Program

Alica

Centrum Feminatal+ vrele odporúčam. Je to presne to, čo som po pôrode potrebovala. Urobiť niečo pre seba a navyše vo veľmi príjemnom prostredí a v ešte príjemnejšej spoločnosti. Cvičenie bolo skvelé, veľmi mi to pomáhalo dostať sa opäť do formy, posilniť svalstvo a uľaviť boľavej chrbtici. Na návštevu centra som sa vždy tešila. Určite odporúčam ?

Mama Fit – Program

Alexandra

Tento krém som používala, aj keď nie som tehotná väčšinou po športe,lebo príjemne vonia, ľahko sa rozotiera a hlavne chladí. Čo ma pozitívne prekvapilo bolo, že som ho raz použila po uštipnutí komárom a svrbenie prestalo..

Relaxačné krémové tonikum na opuchnuté a unavené nohy

Peťa

Tento krém milujem, úplne ma dostala jeho vôňa a konzistencia. Je hutnejší, ale ľahko sa rozotrie a hneď vsiakne. Keď je vhodný pre namáhanú pokožku tehotných ˇžien, tak aj na vekom namáhanú kožu u 50+. Mám ho rada na dekolt, krk, ruky i stehná…Príjemne ma prekvapil ?

Spevňujúce a hydratačné telové sérum na prevenciu a redukciu strií

Jana

Kurz prebehol nad moje ocakavania. Aj ked ide o skupinove cvicenie, pristup fyzioterapeutky bol ku kazdej klientke individualny. Mne kurz pomohol po porode s diastazou, spevnit panvove dno a naucila som sa ako zrelaxovat pretazeny chrbat. Odporucam kazdej slecne/dame ?

Aktívna žena – Program

Silvia

Dlhodobo ma trapila chrbtica, bolest sa stupnovala. Fyzioterapeutka Natalia ma naucila ako spravne dychat, posilnit chrbat a aj panvove dno. Priestory su nove, na styl wellness, skupinka mala, bol to pre mna uzasny relax.

Aktívna žena – Program

Monika

Predchádzajúca
Ďalší

Projekt Centrum pre ženy od Feminatal+

Našu odbornosť sme sa rozhodli posunúť bližšie k Vám. Vďaka silným vzťahom s našimi klientkami sme sa rozhodli spustiť unikátny projekt s názvom Centrum pre ženy. Odborný tím v Centre pre Vás vyvinul rôzne programy, ktoré Vás naučia, ako sa správne starať o svoje telo.

Feminatal+ Centrum

Centrum

Kontaktujte nás

Máte otázku?

Vyplňte kontaktný formulár a zanechajte nám otázku alebo poznámku.
Člen nášho tímu Vás bude ochotne kontaktovať.