Ak objednáte za 40,00 , máte dopravu zdarma!

Tehotenstvo – cvičenia s fyzioterapeutkou

(6 recenzií zákazníkov)

65,00 

Program je určený pre tehotné ženy.

Bratislava – Dúbravka, Martina Granca 44

Pacientky našich ambulancií majú zľavu 10%. Zľavový kód: PacientkaFeminatal+

Kurz začína: 15.5.2024 o 17:00 hod (15.5., 22.5., 29.5. a 5.6.2024)

Kurz začína: 15.5.2024 o 17:00 hod (15.5., 22.5., 29.5. a 5.6.2024)

Nie je na sklade

Program obsahuje:

Konzultácie a cvičenia s fyzioterapeutkou

 • korekcia postúry
 • správne pohybové/polohové návyky počas tehotenstva
 • škola chrbta
 • dýchanie v tehotenstve
 • funkčnosť svalov panvového dna ako kľúč k fit tehotenstvu a úspešnému pôrodu
 • povolenia a obmedzenia v cvičení a polohovaní v priebehu trimestrov
 • cievna gymnastika – cviky na opuchnuté nohy

Kurz prebieha pod vedením profesionálnej ženskej fyzioterapeutky. Cvičenie je vhodné pre tehotné ženy, ideálne od ukončeného prvého trimestra až do pôrodu (ak tehotenstvo prebieha bez komplikácií).

6 recenzií k Tehotenstvo – cvičenia s fyzioterapeutkou

 1. Jana

  O tomto kurze som sa dozvedela od svojho Gynekológa – Mudr. A. Karkalíka. Keďže som prvorodička, ani som len netušila čo všetko ma čaká 🙂 a na čítanie knižiek alebo neoverených informácií nemám čas. Vybrala som si preto tento kurz, ktorý uľavil môjmu zatuhnutému krku a boľavému chrbtu, a rovnako mi poskytol odborné informácie priamo od odborníkov, ktorí neváhali zodpovedať každú moju otázku. Prostredie je nádherné a atmosféra veľmi príjemná. Ja sama som veľmi vďačná, že som mohla spoznať budúce mamičky, s ktorými si budeme aj v budúcnosti vymienať rady a zaručené recepty, možno budeme spolu sem tam aj kočíkovať. 🙂 Toto centrum vytvára príjemnú komunitu ľudí, do ktorej som sa vždy rada vracala. Verím, že navštívim aj ďalšie kurzy, ktoré ponúkajú 🙂 je skvelé ak má Váš lekár možnosť ponúknuť Vám takto komplexné služby.

 2. Eva

  Kurz som navstevovala ako druhorodicka, pri prvom tehotenstve som mala velke bolesti v oblasti krizov a celkovo som mala pocit, ze cele telo ma bolelo. Fyzioterapeutka ma naucila ako spravne dychat, ako posilnovat panvove dno a chrbticu. Porodna asistentka a laktacna poradkyna nas previedli porodom a kojenim, dozvedela som sa vela novych veci, i ked uz jedno babo mam. Atmosfera bola velmi prijemna, priestory su nove, posobia relaxacne a mne velmi vyhovovala mala skupinka.. Urcite odporucam

 3. Ivana

  Kurz urcite odporucam,velmi prijemny a ustretovy personal,mnozstvo uzitocnych cvikov a rad ci uz od fyzioterapeutky, porodnej asistentky alebo laktacnej poradkyne.Nove a velmi prijemne priestory.

 4. Sidónia

  Skvelý kurz, ktorý určite odporúčam. Veľmi milá a šikovná fyzioterapeutka, ktorá má naučila ako cvičiť panvové dno, cvičenie mi pomohlo aj na bolesť chrbta. Veľká spokojnosť, ďakujem 🙂

 5. Lucia

  V tehotenstve ma veľmi trápili bolesti krížov plus som hľadala cvičenie, ktoré mi jednak vyplní čas počas tehotenstva a tak isto mi pomôže zostať aktívna. Na cvičenia s fyzioterapeutkou Nikol som sa vždy veľmi tešila. Vďaka nej ma viac bolesti krížov netrápia. Určite odporúčam.

 6. Nikoleta

  Cvičenie určite odporúčam mamičkám kľudne aj od začiatku tehotenstva. Milá fyzioterapeutka Nikol s množstvom odborných rád pri cvičení vždy vyskladala cviky počas hodiny tak, aby sme uvoľnili boľavý chrbát, ponaťahovali stuhnuté svaly, poskytla vždy množstvo skvelých rád (cievová gymnastika, panvové dno…čo sa odporúča/neodporúča cvičiť v tehotenstve, akou intenzitou je ideálne cvičiť) + sme sa postretali veľmi milé baby 🙂 Veľmi ďakujem!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie: