Referencie Napísali o nás naše klientky …

Vážený kolektív ambulancie Feminatal+ Petržalka,
pozdravujeme spod Tatier, kde sa 08.02.2023 v Nemocnici Poprad narodila naša dcerka s pôrodnými mierami 4060 g a 45 cm.
Týmto sa Vám chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za sprevádzanie celým tehotenstvom, ktoré sa v mojom prípade konečne skončilo úspešne, a to najmä vďaka profesionálnej, odbornej a psychickej podpore pána doktora Totku, pána doktora Karkalíka a neskutočnej opore v pani sestričke Beláňovej.
Už teraz sa teším na opätovnú návštevu ambulancie?.

Danka

Predpôrodný kurz v centre Feminatal sme absolvovali spolu s manželom a pre mňa, ako prvorodičku to bola výborná voľba. Dostali sme mnoho praktických a konkrétnych rád od milej odborníčky. Nebolo to len o samotnom pôrode, ale aj o problémoch, ktoré nastanú po ňom, kojení, starostlivosti o bábätko po pôrode a tiež o tom, aká dôležitá je účasť partnera v tomto období. Ďakujeme za príjemne a užitočne strávený čas.

Simona

Super, odporúčam. Po pôrode som sa bála hneď začať aktívne cvičit vo fitku, tak som začala v tomto kurze s fyzioterapeutkou, mám pocit, že sa moje telo rýchlejšie zregenerovala a spevnilo..

Mama Fit – Program

Alica

Centrum Feminatal+ vrele odporúčam. Je to presne to, čo som po pôrode potrebovala. Urobiť niečo pre seba a navyše vo veľmi príjemnom prostredí a v ešte príjemnejšej spoločnosti. Cvičenie bolo skvelé, veľmi mi to pomáhalo dostať sa opäť do formy, posilniť svalstvo a uľaviť boľavej chrbtici. Na návštevu centra som sa vždy tešila. Určite odporúčam ?

Mama Fit – Program

Alexandra

Tento krém som používala, aj keď nie som tehotná väčšinou po športe,lebo príjemne vonia, ľahko sa rozotiera a hlavne chladí. Čo ma pozitívne prekvapilo bolo, že som ho raz použila po uštipnutí komárom a svrbenie prestalo..

Relaxačné krémové tonikum na opuchnuté a unavené nohy

Peťa

Tento krém milujem, úplne ma dostala jeho vôňa a konzistencia. Je hutnejší, ale ľahko sa rozotrie a hneď vsiakne. Keď je vhodný pre namáhanú pokožku tehotných ˇžien, tak aj na vekom namáhanú kožu u 50+. Mám ho rada na dekolt, krk, ruky i stehná…Príjemne ma prekvapil ?

Spevňujúce a hydratačné telové sérum na prevenciu a redukciu strií

Jana

Kurz prebehol nad moje ocakavania. Aj ked ide o skupinove cvicenie, pristup fyzioterapeutky bol ku kazdej klientke individualny. Mne kurz pomohol po porode s diastazou, spevnit panvove dno a naucila som sa ako zrelaxovat pretazeny chrbat. Odporucam kazdej slecne/dame ?

Aktívna žena – Program

Silvia

Dlhodobo ma trapila chrbtica, bolest sa stupnovala. Fyzioterapeutka Natalia ma naucila ako spravne dychat, posilnit chrbat a aj panvove dno. Priestory su nove, na styl wellness, skupinka mala, bol to pre mna uzasny relax.

Aktívna žena – Program

Monika