Ak objednáte za 40,00 , máte dopravu zdarma!

Tehotenstvo – psychofyzická príprava na pôrod

(5 recenzií zákazníkov)

45,00 

Program je určený pre tehotné ženy s partnermi.

Pacientky našich ambulancií majú zľavu 10%. Zľavový kód: PacientkaFeminatal+

 

Termín

13.11.2021 o 8:30 - 12:00 hod

Workshop - psychofyzická príprava na pôrod určená pre páry, ale ja jednotlivcov. Termín: 13.11.2021 Trvanie: 3,5 hodiny (od 8:30 - 12:00 hod)

Na sklade

Workshop je zameraný na psychofyzickú prípravu na pôrod.

Pozostáva z konzultácie, prednášky pôrodnej asistentky, praktickej časti, diskusie.
Obsah WS:
 • Tehotenstvo v skratke, príprava pôrodného plánu
 • Pôrod a jeho fázy, kedy ísť do pôrodnice, partner pri pôrode, tlmenie pôrodnej bolesti, bonding, rooming – in
 • Dojčenie – nástup laktácie, polohy pri dojčení
 • Šestonedelie – očistky, výživa počas šestonedelia, starostlivosť o pôrodné poranenia, starostlivosť o ranu po cisárskom reze, kontrola u lekára, dokumenty, ktoré treba vybaviť po pôrode
 • Starostlivosť o novorodenca – manipulácia, ošetrenie pupočného kýpťa, kúpanie, prebaľovanie, aké vyšetrenia čakajú bábätko
 • Diskusia

Workshop bude viesť pôrodná asistentka Bc. Lenka Kačinová

5 recenzií k Tehotenstvo – psychofyzická príprava na pôrod

 1. Veronika Dávid Buriková

  Kurz hodnotím veľmi pozitívne, preberané témy boli k veci, príprava na pôrod a samotný pôrod popísaný veľmi podrobne, čo budúcim rodičkám veľmi pomôže. Taktiež ostatné témy jasne vysvetlené. Veľmi milý prístup, krásne priestory, občerstvenie. Môžem iba odporúčať.

 2. Simona

  Predpôrodný kurz v centre Feminatal sme absolvovali spolu s manželom a pre mňa, ako prvorodičku to bola výborná voľba. Dostali sme mnoho praktických a konkrétnych rád od milej odborníčky. Nebolo to len o samotnom pôrode, ale aj o problémoch, ktoré nastanú po ňom, kojení, starostlivosti o bábätko po pôrode a tiež o tom, aká dôležitá je účasť partnera v tomto období. Ďakujeme za príjemne a užitočne strávený čas.

 3. Ivana

  Velmi poucny workshop, dost nas obohatil. Prednasajuca bola mila a dostali sme nove, realne, a myslim si, neskreslene informacie. Velmi pekne dakujeme a workshop odporucame.

 4. Ivana Kuchárová

  Kurz bol pre mňa ako prvorodičku veľmi pozitívny a poučný. Ako sa hovorí je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť. Kurz vedený pôrodnou asistentkou, ktorá má skúsenosti bol skvelý v tom, že človek to počuje na živo, môže sa čokoľvek opýtať a samozrejme môže vidieť na vlastné oči ukážku manipulácie s novorodeniatkom, čo si myslím, že každá prvorodička ocení . Okrem toho veľmi milý a príjemný prístup prednášajúcej aj organizátorky. Ďakujem ešte raz 🙂

 5. Ema Brnadic

  Určite odporúčam každej budúcej mamičky, bolo to veľmi užitočné, príjemné a zaujímavé. Veľmi pekne ďakujem za krásnu skúsenosť.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kategórie: