Laserová terapia

Biologická  liečba MonaLisa Touch

Mona Lisa laser je nová, dostupná biologická liečba v gynekológii s viacerými indikáciami:

  1. Suchosť a pálenie pošvy, chronické infekcie:  Liečba obnovuje funkcionalitu pošvy, zlešuje metabolizmus v tkanive. Stimuláciou fibroblastov a elastínu sa sliznica v pošve regeneruje do pôvodného stavu pred poklesom estrogénov v menopauze. Rejuvenizácia pošvovej steny zlepšuje lubrikáciu, stimuluje lokálny imunitný systém a tým napomáha eliminovať chronickú vaginálnu infekciu.
  2. Bolesť pri pohlavnom styku: Liečba prostredníctvom Mona Lisa laseru upravuje výšku podslizničného väziva, zlepšuje prekrvenie, elasticitu pošvovej steny. Upravuje tonus a flexibilitu pošvového svalstva.
  3. Stresová inkontinencia moču: Laserová vaginálna terapia môže redukovať únik moču pri stresovej inkontinecii prvého stupňa. Inkontinencia moču je spôsobená oslabenou podporou močovej trubice podslizničným tkanivom, ktoré sa prejavuje únikom moču napr. pri kýchnutí, kašli, cvičení a pod. Laserová terapia upravuje ochabnutosť vaginálnych stien a tým zvyšuje podporu pre močovú trubicu.
  4. Popôrodné komplikácie: Laserová terapia je vhodná pri korekcii jaziev po epiziotómii, po cisárskom reze, ako aj na elimináciu diskomfortu v pošve, ktorý môže pretrvávať po spontánnom pôrode. Aplikácia laseru zjemňuje vizuálizáciu popôrodných strií na pokožke.
  5. Kožné prejavy pri HPV infekcii: HPV infekcia sa môže prejaviť tvorbou početných výrastkov – kondilómov na vonkajšom genitály. Pomocou laserovej terapie sa dajú účinne a bezbolestne odstrániť..

V prípade záujmu sa objednajte na konzultáciu

Cenník za služby je dostupný v ambulancii, alebo na vyžiadanie na adrese: info@feminatalplus.sk

Feminatal - Laserová terapia
Feminatal - Laserová terapia