Ak objednáte za 40,00 , máte dopravu zdarma!

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA – Laserové ošetrenie laserom Mona Lisa Touch

200,00 600,00 

Biologická liečba laserom Mona Lisa Touch – rýchla, bezbolestná cesta k riešeniu Vašich problémov.

Obdarujte darčekom, ktorý napomáha k zdraviu. Ponúkame Vám jedinečnú biologickú liečbu laserom Mona Lisa Touch. Laserové ošetrenie sa vykonáva v gynekologickej ambulancii pod vedením certifikovaného lekára. Uveďte do poznámky v objednávke osobu, ktorá je adresátom darčekovej poukážky a kontakt na ňu. Túto osobu budeme následne kontaktovať a dohodneme si termín.
Vymazať

MonaLisa laser je nová, dostupná biologická liečba v gynekológii s viacerými indikáciami:

 • Suchosť a pálenie pošvy sú časté obťažujúce symptómy, ktoré vznikajú najmä v období menopauzy. Občas tieto symptómy môžu pociťovať aj ženy po pôrode. Príčinou je pokles estrogénov. Sliznica pošvy sa stáva tenšou, znižuje sa jej elasticita a sekrécia. PH pošvy nie je v rovnováhe. Takto zmenená sliznica podlieha častejším infekciám, môže sa poškodiť a následne krvácať. Liečba laserom obnovuje funkcionalitu pošvy, zlepšuje metabolizmus v tkanive. Stimuláciou fibroblastov a elastínu sa sliznica v pošve regeneruje do pôvodného stavu pred poklesom estrogénov. Rejuvenizácia pošvovej steny zlepšuje lubrikáciu, stimuluje lokálny imunitný systém a tým napomáha eliminovať chronickú vaginálnu infekciu.
 • Dyspareunia je bolesť asociovaná pri sexuálnom styku. Príčiny môžu byť komplexné, preto je potrebné diferencovať pôvod ochorenia. Môže sa vyskytnúť pri atrofii, nedostatočnej lubrikácii, vaginizme, infekcii, endometrióze. Bolesť sa vyskytuje pred, počas alebo po sexuálnom styku. Podľa štúdií trpí bolesťou pri pohlavnom styku až 46% všetkých pohlavne aktívnych žien. Liečba prostredníctvom laseru upravuje výšku podslizničného väziva, zlepšuje prekrvenie a elasticitu pošvovej steny. Upravuje tonus a flexibilitu pošvového svalstva.

 • Rejuvenizácia (omladenie) pošvy – U žien dochádza vekom k poklesu hladiny estrogénu, čo má za následok aj zmenu sliznice pošvy. Žena túto zmenu pociťuje ako dyskomfort pri pohlavnom styku, pálenie a suchosť pošvy, ale aj časté infekcie. Prítomnosť týchto symptómov znižuje kvalitu prežívania sexuálneho styku. Vaginálna rejuvenizácia prostredníctvom pôsobenia laseru, je rýchla, bezbolestná, minimálne invazívna metóda ošetrenia, ktorá stimuluje podslizničné tkanivo. Obnovuje vlastnosti sliznice a upravuje jej funkcionalitu. Stimuluje prekrvenie a zvyšuje elasticitu pošvy. Zlepšuje subjektívne vnímanie kvality pohlavného styku, zmení biologické hodiny vaginálneho tkaniva o vyše 10 rokov.

 • Stresová inkontinencia je mimovoľný nekontrolovaný únik moču, ktorý sa vyskytuje počas fyzickej aktivity. Inkontinencia je spôsobená oslabenou podporou močovej trubice podslizničným tkanivom, ktoré sa prejavuje únikom moču napr. pri kýchnutí, kašli, cvičení a pod. Významne znižuje kvalitu života ženy. Rizikovými faktormi sú vyšší vek, menopauza, opakované vaginálne pôrody, obezita, chirurgické zákroky. Laserová vaginálna terapia môže redukovať únik moču pri stresovej inkontinecii prvého stupňa. Laserová terapia upravuje ochabnutosť vaginálnych stien a tým zvyšuje podporu pre močovú trubicu.

 • Strie, jazvy – koža je najväčší orgán v ľudskom tele, je elastická a pružná. Ak však dochádza k rýchlemu natiahnutiu, poškodí sa jej tkanivo a vzniknú strie. Ide o drobné jazvy, lokalizované v nižšej vrstve pokožky. Môžu byť sfarbené do červena, bordova až fialova. Väčšinou vznikajú u žien v období tehotenstva, ale aj pri rýchlom raste a priberaní telesnej hmotnosti. Strie sa môžu objaviť na prsiach, bruchu, zadku, lýtkach, stehnách a pod. Rizikovým faktorom vzniku sú: zmeny štruktúry kože, genetická predispozícia, mechanický stres, hormonálne zmeny, užívanie kortikosteroidov, rýchle chudnutie a priberanie. Aplikáciou laseru dochádza k redukcii vzhľadu poškodeného miesta pokožky. Zjemňujú sa kontúry strií a jaziev, stimulujú sa bunku kože, ktoré prekrývajú poškodené miesto. Pôsobením laseru sa redukuje začervenanie jaziev a strií. Laserová terapia je vhodná aj pri korekcii jaziev po epiziotómii ako aj po cisárskom reze.

 • Kondilómy sú výrastky, alebo bradavice spôsobené HPV vírusom. Sú najčastejším sexuálne prenosným ochorením, dominantne sa vyskytujú v oblasti genitálu. Ide o nezhubné ochorenie, výrastky sa však môžu rýchlo šíriť. Pôsobením laseru sa kondilóm vaporizuje – odstráni natrvalo.

 • Lichem sclerosus atrophicus je chronická dermatóza na autoimunitnom podklade, ktorá sa vyskytuje najmä v genitálnej oblasti.  10 x častejšie sa vyskytuje u žien, väčšinou medzi 50 – 60. rokom života. Symptomatický sa prejavuje lokálnym pálením, svrbením a bolestivosťou vonkajšieho genitálu. Vyskytujú sa tiež nepríjemné pocity pri pohlavnom styku. V prípade ochorenia lichem sclerosus atrophicus laser redukuje a zmierňuje prejavy ochorenia.

Výhody biologickej liečby laserom MonaLisa Touch

 1. Jednoduchý ambulantný výkon bez nutnosti celkovej anestézy
 2. Absencia bolesti počas liečby a po liečbe
 3. Čas jedného ošetrenia do 7 – 10 minút
 4. Po zákroku sa nevyžaduje čas na zotavenie
 5. Stimulácia biologických procesov v tele bez chirurgického zásahu
 6. Minimalizácia komplikácií po liečbe

Pre dosiahnutie efektu a účinku biologickej liečby laserom sa odporúča absolvovať minimálne 3 ošetrenia.

V prípade, ak máte dodatočné otázky, kontaktujte nás na: info@feminatalplus.sk

Počet ošetrení laserom

1, 2, 3

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DARČEKOVÁ POUKÁŽKA – Laserové ošetrenie laserom Mona Lisa Touch”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,